czwartek
Imieniny: Kwiryny, Franciszka
3 lutego 2020, 11:13 Sport Wydarzenia

Gala Lodowa organizowana przez UKS Speedway Rędziny

2 lutego odbyła się  „Gala Lodowa” organizowana przez UKS Speedway Rędziny pod honorowym patronatem wójta gminy Rędziny Pawła Militowskiego. Zawody były Rundą Finałową nieoficjalnych mistrzostw Polski mini żużlowców na lodzie, rozegrany został także turniej Polska-Czechy z udziałem zawodników klasy 500cc.  Wspaniała zabawa, niepowtarzalna atmosfera i niezapomniane wrażenia- tak w skrócie można opisać tę imprezę.

Tytuł Nieoficjalnego Mistrza Polski mini-żużla na lodzie 2020 zdobył Antek Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk), któremu serdecznie gratulujemy. Miejsce II zajął Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik), miejsce III reprezentant – Wiktor Andryszczak Racing (UKS Speedway Rędziny)

Kolejne miejsca w zawodach zajęli:

IV-Miłosz Kowalski (UKS Speedway Rędziny)

V -Marcel Kowolik (MKMŻ Rybki Rybnik)

VI- Mikołaj Szlempo (UKS Speedway Rędziny)

VII -Łukasz Szczepański (UKS Speedway Rędziny)

VIII- Paweł Caban Jr (Bocar Włókniarz Częstochowa)

W turnieju Polska – Czechy lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy, wygrywając 29:19 Punkty dla zawodników z Polski zdobywali: Wojciech Lisiecki -5, Romuald Lisiecki -10, Bartosz Szymura – 2, Marcin Sekula Racingula-  12.  Rozegrane zostały również biegi pokazowe z najmłodszymi adeptami UKS Speedway Rędziny. Swoje umiejętności na lodzie pokazali Dorian Pabiasz, Marcel Pawłowski, Alan Purgal oraz Marcel Woźniak. W jazdach pokazowych wystąpił również Mistrz Polski 2019 klasy 85-125cc – Dawid Piestrzyński

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością Urzędu Gminy Rędziny.
Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje Urzędowi Gminy Rędziny.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Urzędu Gminy Rędziny i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Urzędu Gminy Rędziny.