Samorządowy Serwis Internetowy Gminy Rędziny

26

maja
piątek
Imieniny: Filipa, Pauliny

Rada Gminy

 


 

avatar Agnieszka Bajor a.bajor@redziny.pl avatar Lidia Wychowaniec l.wychowaniec@redziny.pl
avatar Jolanta Bloma j.bloma@redziny.pl avatar Alicja Jamrozik a.jamrozik@redziny.pl
avatar Marzena Gołda m.golda@redziny.pl avatar Mirosława Michalak m.michalak@redziny.pl
avatar Dorota Miśkiewicz – wiceprzewodnicząca d.miskiewicz@redziny.pl avatar Sabina Pożarlik s.pozarlik@redziny.pl
avatar Lidia Warwasińska l.warwasinska@redziny.pl avatar Alfred Chobot a.chobot@redziny.pl
avatar Dominik Glica d.glica@redziny.pl avatar Łukasz Kulesza l.kulesza@redziny.pl
avatar Maciej Mróz – przewodniczący m.mroz@redziny.pl – Przewodniczący Rady Gminy Rędziny avatar Cezary Strzeszyna-wiceprzewodniczący c.strzeszyna@redziny.pl
avatar Szymon Wiśniewski s.wisniewski@redziny.pl

Komisja Rewizyjna:

1. Radna Lidia Warwasińska
2. Radna Alicja Jamrozik
3. Radny Dominik Glica
4. Radna Lidia Wychowaniec
5. Radna Jolanta Bloma
6. Radna Agnieszka Bajor
7. Radny Łukasz Kulesza
8. Radny Szymon Wiśniewski

Komisja ds. Oświaty, Sportu, Zdrowia i Polityki Społecznej:

1. Radna Lidia Warwasińska
2. Radna Mirosława Michalak
3. Radna Marzena Gołda
4. Radna Sabina Pożarlik
5. Radny Alfred Chobot
6. Radny Dominik Glica
7. Radna Jolanta Bloma
8. Radna Dorota Miśkiewicz
9. Radna Lidia Wychowaniec

Komisja ds. Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

1. Radny Łukasz Kulesza
2. Radny Szymon Wiśniewski
3. Radna Agnieszka Bajor
4. Radna Sabina Pożarlik
5. Radny Alfred Chobot
6. Radny Dominik Glica

Komisja ds. Finansów Publicznych i Samorządu:

1. Radna Alicja Jamrozik
2. Radna Lidia Warwasińska
3. Radna Sabina Pożarlik
4. Radny Cezary Strzeszyna

© 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: rn