Samorządowy Serwis Internetowy Gminy Rędziny

09

grudnia
niedziela
Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny

Rada Gminy

 


 

avatar Agnieszka Bajor                    a.bajor@redziny.pl avatar Halina Majewska    h.majewska@redziny.pl
avatar Jolanta Bloma                   j.bloma@redziny.pl avatar Karolina Matuła                  k.matula@redziny.pl
avatar Diana Jarczok            d.jarczok@redziny.pl avatar Sabina Pożarlik                  s.pozarlik@redziny.pl
avatar Justyna Kowalczyk j.kowalczyk@redziny.pl avatar Anna Sadziak                  a.sadziak@redziny.pl
avatar Marcin Kowalczyk m.kowalczyk@redziny.pl avatar Lidia Warwasińska l.warwasinska@redziny.pl
avatar Mateusz Kurkowski m.kurkowski@redziny.pl avatar Szymon Wiśniewski       s.wisniewski@redziny.pl
avatar Piotr Kurowski p.kurowski@redziny.pl avatar Lidia Wychowaniec    l.wychowaniec@redziny.pl
avatar Eryk Łęgowik                    e.legowik@redziny.pl

Komisja Rewizyjna:

 

Komisja ds. Oświaty, Sportu, Zdrowia i Polityki Społecznej:

 

Komisja ds. Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

 

Komisja ds. Finansów Publicznych i Samorządu:

 

© 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: rn