Samorządowy Serwis Internetowy Gminy Rędziny

14

października
poniedziałek
Imieniny: Liwii, Kaliksta, Bernarda

Rada Gminy

 


 

avatar Agnieszka Bajor                    a.bajor@redziny.pl Halina Majewska    h.majewska@redziny.pl
avatar Jolanta Bloma                   j.bloma@redziny.pl avatar Karolina Matuła                  k.matula@redziny.pl
Diana Jarczok            d.jarczok@redziny.pl Sabina Pożarlik
avatar Justyna Kowalczyk j.kowalczyk@redziny.pl Anna Sadziak                  a.sadziak@redziny.pl
Marcin Kowalczyk m.kowalczyk@redziny.pl Lidia Warwasińska l.warwasinska@redziny.pl
Mateusz Kurkowski m.kurkowski@redziny.pl Szymon Wiśniewski       s.wisniewski@redziny.pl
avatar Piotr Kurowski p.kurowski@redziny.pl avatar Lidia Wychowaniec    l.wychowaniec@redziny.pl
avatar Eryk Łęgowik                    e.legowik@redziny.pl

Komisja Oświaty, Sportu, Zdrowia i Polityki Społecznej:

1.Radny Marcin Kowalczyk
2.Radna Anna Sadziak
3.Radna Halina Majewska
4.Radna Lidia Warwasińska
5.Radna Diana Jarczok
6.Radna Lidia Wychowaniec – przewodnicząca
7.Radny Eryk Łęgowik
8.Radna Justyna Kowalczyk
9.Radna Sabina Pożarlik

Komisja Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

1.Radny Mateusz Kurkowski
2.Radny Piotr Kurowski
3.Radna Karolina Matuła – przewodnicząca
4.Radny Szymon Wiśniewski
5.Radny Marcin Kowalczyk
6.Radna Sabina Pożarlik

Komisja Finansów Publicznych i Samorządu:

1.Radny Piotr Kurowski
2.Radny Eryk Łęgowik
3.Radna Jolanta Bloma
4.Radny Szymon Wiśniewski
5.Radna Justyna Kowalczyk
6.Radna Sabina Pożarlik – przewodnicząca

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

1.Radny Piotr Kurowski – przewodniczący
2.Radny Mateusz Kurkowski
3.Radna Jolanta Bloma
4.Radna Justyna Kowalczyk

Komisja Rewizyjnej:

1. Radna Lidia Warwasińska
2. Radna Halina Majewska
3. Radna Anna Sadziak
4. Radny Mateusz Kurkowski – przewodniczący
5. Radna Diana Jarczok
6. Radna Karolina Matuła
7. Radna Lidia Wychowaniec
8. Radna Jolanta Bloma

 

© 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: rn