Samorządowy Serwis Internetowy Gminy Rędziny

18

października
środa
Imieniny: Juliana, Lukasza
18 listopada 2016 Kultura

Świat malowany plasteliną

Opublikowane przez: GOK Biblioteka

Świat malowany plasteliną- wyniki konkursu i prezentacja nagrodzonych prac

WYNIKI XI EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
ŚWIAT MALOWANY PLASTELINĄ 2016

PRACE NAGRODZONE
Kategoria – Przedszkolaki
I miejsce – Zosia Klimas lat 5, Miejski Dom Kultury – Lubliniec
II miejsce – Filip Gładysz lat 5, Miejski Ośrodek Kultury  – Kłobuck
III miejsce – Adam Błędowski  lat 6, Gminny Ośrodek Kultury  – Rędziny
Wyróżnienie:
Zuzanna Koźlik lat 6, Gminny Ośrodek Kultury  – Rędziny
Lena Żurek lat 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach
Anita Wilczek lat 5, Gminny Ośrodek Kultury – Boronów
Lena Dróżdż lat 6,5, Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach
Kategoria klas 1 – 3
I miejsce – Kornelia Fertacz lat 8, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Małusach Wielkich
II miejsce – Kaja Stelmach  lat 9, Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie
II miejsce – Natalia Socha lat 7, Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach

III miejsce – Natalia Furmańska lat 7, Gminny Ośrodek Kultury  – Rędziny
III miejsce – Milena Foryta lat7, Miejski Dom Kultury – Lubliniec
III miejsce – Weronika Zawieja lat 9, Szkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie

Wyróżnienie:
Miłosz Syrek  lat 6, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłobucku
Piotr Woźniak lat 9 , Szkoła Podstawowa nr 49 w Częstochowie
Dawid Grychtoł lat 9, Szkoła Podstawowa SOS w Lublińcu
Nadia Kowalska lat 8, Zespół Szkół w Garnku
Kategoria klas 4 – 6
I miejsce – Daniel Chwałek lat 11, Szkoła Podstawowa nr.32 w Częstochowie
I miejsce – Krzysztof Izydorczyk lat 10, Publiczna  Szkoła Podstawowa SPSK w Lgocie
II miejsce – Norbert Górniak lat 10, Szkoła Podstawowa w Jamkach – Korzonku
II miejsce – Oskar Mróz lat 10, Szkoła Podstawowa w Jamkach – Korzonku
III miejsce – Dominika Kołodziejczyk lat 10, Szkoła Podstawowa nr.1 w Częstochowie
III miejsce – Konrad Stępień lat 12, Szkoła Podstawowa w Jamkach – Korzonku
III miejsce – Kinga Łyko lat, Szkoła Podstawowa  nr 48 w Częstochowie
Wyróżnienie:
Lena Siwczyńska  lat 10, Miejski Ośrodek Kultury  – Kłobuck
Julia Liszczyk lat 9, Szkoła Podstawowa w Gniazdowie
Bartosz Palacz lat12, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach
Kategoria – Gimnazjum
I miejsce – Weronika Pyrzyk lat14, Gimnazjum nr.3 w Tarnowskich Górach
II miejsce – Oliwia Palacz lat 13, Gimnazjum nr.1 w Rędzinach
II miejsce – Paulina Ziółkowska lat 15, Gimnazjum nr.1 w Koniecpolu
II miejsce – Martyna Stępień lat 15, Gimnazjum im K. Górskiego w Poraju
III miejsce – Kinga Michalak lat 14, Gimnazjum nr.1 w Rędzinach
III miejsce – Marcel Małysa  lat 13, Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie
III miejsce – Wiktoria Kaczmarek lat 15 , Gimnazjum nr.16 w Częstochowie
III miejsce – Patrycja Biedacz lat 13 , Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie
Wyróżnienie:
Adrian Szulc lat 22, Zespół Szkół Specjalnych  w Częstochowie
Marcel Varanzano lat 14, Zespół Szkół Specjalnych  w Częstochowie

 


ZOBACZ TAKŻE


© 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: rn