Samorządowy Serwis Internetowy Gminy Rędziny

24

czerwca
sobota
Imieniny: Jana, Danuty
19 stycznia 2017 Sport Unia Rędziny

V EDYCJA HALOWEGO TURNIEJU O PUCHAR PREZESA KS. OLIMPIA HUTA STARA.

Opublikowane przez: Unia Rędziny

Nasi zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi na turnieju zajmują 2 miejsce, porażka przyszła dopiero w finale po rzutach karnych.
GRUPA „A” GRUPA „B”
1. Czarni Starcza 1.Stradom Cz-wa
2. Beniaminek Częstochowa 2.Olimpia II Częstochowa
3. Olimpia I Huta Stara 3.Zieloni Żarki
4. Warta Mstów 4.Victoria Częstochowa
5. Grom Miedźno 5.Orzeł Kiedrzyn
6. Sokół Wręczyca 6.Unia Rędziny
I KOLEJKA
A1 – A2 Czarni Starcza – Beniaminek Częstochowa 1-0
B1 – B2 Stradom Częstochowa – KS Olimpia II Huta Stara 5-0
A3 – A4 KS Olimpia I Huta Stara – Warta Mstów 1-0
B3 – B4 Zieloni Żarki – Victoria Częstochowa 3-0
A5 – A6 Grom Miedźno – Sokół Wręczyca 3-1
B5 – B6 Orzeł Kiedrzyn – Unia Rędziny 0-1
II KOLEJKA
A1 – A3 Czarni Starcza – KS Olimpia I Huta Stara 0-7
B1 – B3 Stradom Częstochowa – Zieloni Żarki 1-3
A2 – A6 Beniaminek Częstochowa – Sokół Wręczyca 0-3
B2 – B6 Olimpia II Huta Stara – Unia Rędziny 0-4
A4 – A5 Warta Mstów – Grom Miedźno 2-1
B4 – B5 Victoria Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn 0-1
III KOLEJKA
A3 – A6 KS Olimpia I Częstochowa – Sokół Wręczyca 1-1
B3 – B6 Zieloni Żarki – Unia Rędziny 0-2
A1 – A4 Czarni Starcza – Warta Mstów 0-2
B1 – B4 Stradom Częstochowa – Victoria Częstochowa 2-1
A2 – A5 Beniaminek Częstochowa – Grom Miedźno 0-5
B2 – B5 KS Olimpia II Huta Stara – Orzeł Kiedrzyn 1-0
IV KOLEJKA
A4 – A6 Warta Mstów – Sokół Wręczyca 1-1
B4 – B6 Victoria Częstochowa – Unia Rędziny 0-5
A2 – A3 Beniaminek Częstochowa – KS Olimpia I Huta Stara 0-6
B2 – B3 KS Olimpia II Huta Stara – Zieloni Żarki 1-1
A1 – A5 Czarni Starcza – Grom Miedźno 0-4
B1 – B5 Stradom Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn 0-0
V KOLEJKA
A2 – A4 Beniaminek Częstochowa – Warta Mstów 0-2
B2 – B4 KS Olimpia II Huta Stara – Victoria Częstochowa 1-1
A1 – A6 Czarni Starcza – Sokół Wręczyca 1-1
B1 – B6 Stradom Częstochowa – Unia Rędziny 1-1
A3 – A5 KS Olimpia I Huta Stara – Grom Miedźno 4-0
B3 – B5 Zieloni Żarki – Orzeł Kiedrzyn 1-2
MECZ O 11 MIEJSCE
Beniaminek Częstochowa – Victoria Częstochowa 0-2
ĆWIERĆFINAŁY
Warta Mstów – Orzeł Kiedrzyn 3-1
Stradom Częstochowa – Grom Miedźno 1-1 (k.0-1)
MECZ O 9 MIEJSCE
Czarni Starcza – KS Olimpia II Częstochowa 1-1 (k.1-2)
MECZ O 7 MIEJSCE
Sokół Wręczyca – Zieloni Żarki 1-1 (k.1-2)
PÓŁFINAŁY
KS Olimpia I Huta Stara – Grom Miedźno 3-0
Unia Rędziny – Warta Mstów 1-1 (k.6-5)
MECZ O 5 MIEJSCE
Orzeł Kiedrzyn – Stradom Częstochowa 0-1
MECZ O 3 MIEJSCE
Grom Miedźno – Warta Mstów 0:4
FINAŁ
KS Olimpia I Huta Stara – Unia Rędziny 1:1(K.2:0)
Najlepszy zawodnik:Kacperak Oliwier(Unia Rędziny)
Najlepszy Strzelec:Plebanek Filip(Olimpia Huta Stara)
Najlepszy Bramkarz: Zasępa Kamil(Olimpia Huta Stara)


ZOBACZ TAKŻE


© 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: rn