niedziela
Imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana
7 lutego 2018 Sport

VIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Rędziny

VIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Rędziny przeszedł już do historii. W tegorocznej edycji do turnieju przystąpiło aż, 8 zespołów, 5 męskich i 3 kobiece. Cieszy fakt, że 6 zespołów to drużyny z naszej gminny na które jak co roku możemy liczyć. Cieszy również fakt że, w siatkówkę w naszej gminie grają i młodzi i nieco starsi, różnica wieku między najmłodszym i najstarszym zawodnikiem wynosiła zaledwie 52 lata. W kategorii kobiet wygrała drużyna Gminy Rędziny I, na drugim stopniu podium stanęła drużyna Gminy Rędziny II, a 3 miejsce wywalczyła drużyna z Gminy Janów którą do boju poprowadziła kapitan Marta Treścińska. W kategorii męskiej niestety goście turnieju drużyna “BREMBO” nie była tak gościnna i to ona wygrała turniej, II, III i IV miejsce wywalczyły drużyny z Rędzin, zaś stawkę zamknęła drużyna CEMEX – Rudniki, która jak zwykle okazała się trudną drużyną i z najlepszymi przegrywała po bardzo dobrej wyrównanej walce. Wielkie dzięki dla firmy CEMEX za napoje i Grupy DELICPOL za słodycze oraz dla Wójta Gminy Rędziny za puchary i medale. Turniej jak co roku zorganizowała drużyna 40 latków Gminy Rędziny wraz z opiekunem Adamem Michalakiem.