Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona
4 września 2017 Sport Unia Rędziny

Wygrywamy! Orkan Rzerzęczyce – Unia Rędziny 1:3

Opublikowane przez: Unia Rędziny

Do trzech razy sztuka! Unia Rędziny wygrywa na wyjeździe z Orkanem Rzerzęczyce 1:3 (1:1).
Pierwszą bramkę zdobył zespół Orkanu po strzale z lewej nogi zza pola karnego.
Jeszcze w pierwszej połowie Unia wyrównała wynik spotkania po asyście Miłosza Sochy, który wyłożył piłkę Marcinowi Płoszajowi, a ten wygrał pojedynek oko w oko z bramkarzem Orkanu.
Unia dużą część drugiej połowy grała w osłabieniu, w wyniku otrzymania dwóch żółtych kartek boisko musiał opuścić Miłosz Socha. Na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Michał Malczewski, który strzałem po ziemi z lewej nogi zaskoczył bramkarza Orkanu.
Bramkę zapewniająca zwycięstwo naszej drużyny w końcowych minutach spotkania strzelił Paweł Malczewski.